Obsługa 360°

Poszukują Państwo odpowiedniej firmy do profesjonalnego zarządzania apartamentem oraz wynajmem krótko- i długoterminowym. Interesuje Was optymalny zysk z inwestycji? Właśnie dla Państwa przygotowaliśmy obsługę 360°.

W jej ramach oferujemy Państwu możliwość kompleksowego zarządzania apartamentem, przygotowanym pod wynajem. Od rezerwacji i obsługi gości, aż po sprzątanie i dbanie o lokal. Wspólnie z naszym partnerem zapewniamy kontrolę właścicielską 24/7 online. 

Firma Seaside oferuje serwis techniczny 24 godziny na dobę oraz odpowiedzialność za przypadkowe szkody wyrządzone przez gości. Specjalnie dla Państwa nasz partner przygotował opcjonalne rozwiązania na wynajem średnioterminowy oraz hybrydowy.

Jagoda Podrez

   +48 502 191 205‬
   [email protected]

Przemysław Podrez

   +48 604 426 600‬
   [email protected]

Budujemy najwyższej jakości apartamenty nadmorskie, kierując się istotnymi wartościami zarówno w biznesie, jak i w relacjach z klientami. Mamy przygotowane indywidualne rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta. Przy pomocy innowacyjnych technologii, realizujemy dla Was unikatowe osiedle, posiadające szeroki wachlarz udogodnień.