Poznaj inwestycję Baltic Season

Baltic Season to Twoja nadmorska przystań, składająca się z 70 apartamentów, które czekają na Ciebie w dwóch nowoczesnych budynkach. Wybierz jeden z nich i odnajdź swój mały raj w magicznym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. Już niedługo możesz cieszyć się relaksem w bliskim otoczeniu natury – plaży, wydm i lasów sosnowych, które pozwolą oderwać się od otaczającej rzeczywistości i zapewnią relaks.

Kameralny charakter apartamentów

Zakończenie budowy inwestycji, która rozpoczęła się 18 października 2022 roku, planowane jest na 31 lipca 2024 roku. Państwa apartamenty w stanie deweloperskim będą gotowe do odbioru w III kwartale 2024 roku. W Baltic Season stawiamy na kunszt, szyk i elegancję. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa możliwość skorzystania z opcji pięknie zaaranżowanego wnętrza w trzech wariantach do wyboru – „Boho po włosku”, „Styl industrialny” i „Japandi”. 

Apartamenty o metrażach 33-37 m2 umiejscowione są w dwóch budynkach trzykondygnacyjnych. Nieruchomości powstały dzięki użyciu nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości materiałów. W zależności od wyboru apartamentu, będą Państwo cieszyć się widokiem na dwie, a nawet trzy strony świata, które można podziwiać z balkonu lub tarasu. Jego funkcjonalny układ, a także naturalnie doświetlona przestrzeń zapewnią Państwu i Waszym najbliższym wygodę mieszkania. To również świetna inwestycja pod wynajem, na który nie zabraknie chętnych przez cały rok. Właściciele apartamentów mają także zapewnione indywidualne miejsce parkingowe, pozwalające komfortowo zaparkować auto o każdej porze dnia i nocy.

Prywatna oaza w sezonie, który trwa cały rok

Wyjątkowa przestrzeń z unikalną strefą rekreacji

Kolorystyka budynków oparta jest o naturalne, jasne, a zarazem relaksujące kolory, które zapewnią harmonijny ład. Klatki schodowe będą doskonale doświetlone dzięki oknom sięgającym do podłogi. Elementy w kolorystyce drewna, stanowiące część elewacji, wkomponowują się w otoczenie, tworząc unikalną przestrzeń, w pełni oddającą nadmorski klimat Grzybowa. Z Baltic Season nie ma nudy! Dla mieszkańców apartamentów przygotowaliśmy specjalną wiatę rowerową. To miejsce przyjazne rowerzystom, którzy mogą planować długie wycieczki po Nadmorskim Szlaku Hanzeatyckim.

Budujemy najwyższej jakości apartamenty nadmorskie, kierując się istotnymi wartościami zarówno w biznesie, jak i w relacjach z klientami. Mamy przygotowane indywidualne rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta. Przy pomocy innowacyjnych technologii, realizujemy dla Was unikatowe osiedle, posiadające szeroki wachlarz udogodnień.