Poznaj strefę Baltic Chill

Odkryj wyjątkowe miejsce, dedykowane wyłącznie mieszkańcom Baltic Season oraz ich gościom. Zadbaliśmy o każdy szczegół po to, by mogli Państwo w komfortowych warunkach cieszyć się chwilą wytchnienia i zapewnić sobie czas na relaks również poza apartamentem. Może coś dla ciała i lepszego samopoczucia? W strefie fitness zrealizujecie trening i wylejecie siódme poty, a jeżeli to będzie mało, zawsze macie do dyspozycji saunę. Jeśli stawiacie na wytchnienie, to idealnym miejscem będzie wewnętrzna strefa relaksu z podgrzewaną ławą. To Ty wybierasz jak chcesz się zrelaksować.

Strefa fitness

Wewnętrzna strefa relaksu

Zewnętrzna strefa relaksu

Sauna

spa_sauna

Czyli jeden z najpopularniejszych zabiegów, które wykorzystują nagrzewanie ludzkiego ciała. W specjalnie przygotowanym pomieszczeniu panuje wysoka temperatura wpływająca na rozluźnienie mięśni, poprawę zdrowia, układ odpornościowy, a także na poprawę nastroju. Do dyspozycji mieszkańców Baltic Season będą dwa rodzaje sauny – fińska i parowa, w której panuje niższa temperatura i wyższa wilgotność powietrza z myślą o osobach nie tolerujących gorącej i suchej aury panującej w saunie suchej. Następnie dobrze jest się schłodzić, prawda? W takim razie warto skorzystać z lodopadu, który również jest do Państwa dyspozycji.

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Można o nie zadbać w specjalnej strefie fitness, gdzie czekają na Was podstawowe narzędzia, z którymi zrealizujecie każdy plan. Cardio, a może trening siłowy? Do Państwa dyspozycji będą rowerki, orbitreki, ławeczki i hantle. Do tego przebieralnia, toaleta i prysznic. Nie zabraknie również systemu audio zapewniającego odpowiedni nastrój – zarówno w trakcie treningu, jak i relaksu w saunie.

Strefa fitness

spa_fitness

Strefa relaksu

spa_wypoczywalnia

Wewnętrzna strefa relaksu

 

Chwila wytchnienia może być jeszcze przyjemniejsza z ławą podgrzewaną do temperatury ciała, zapewniając relaks dla organizmu. Wraz z kameralnym wystrojem pomieszczenia, podgrzewana ława zadba o odpowiedni komfort mieszkańców Baltic Season.

 

Zewnętrzna strefa relaksu

 

Taras wyposażony w leżaki zapewni komfort odpoczynku na świeżym powietrzu. Rozkoszowanie się nadmorską atmosferą będzie jeszcze przyjemniejsze. Dobra książka, a może gra planszowa w gronie najbliższych? To Państwo decydują, jak chcą spędzić czas w swojej strefie relaksu.

Budujemy najwyższej jakości apartamenty nadmorskie, kierując się istotnymi wartościami zarówno w biznesie, jak i w relacjach z klientami. Mamy przygotowane indywidualne rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta. Przy pomocy innowacyjnych technologii, realizujemy dla Was unikatowe osiedle, posiadające szeroki wachlarz udogodnień.