Finansowanie

Zdecydowali się Państwo na kupno apartamentu Baltic Season? Teraz możecie skorzystać z pomocy w uzyskaniu kredytu, a także wszelkich formalności z nim związanych. Doradcą kredytowym jest firma fintt. Dzięki tej współpracy nasz ekspert zagwarantuje Państwu pewność przy wyborze najlepszej oferty.

Na spotkaniu z doradcą, które może odbyć się w ustalonym miejscu na terenie całej Polski, a także online, zostanie przedstawiona oferta finansowania, dopasowana do Państwa indywidualnej sytuacji. Współpracujący z nami dedykowany ekspert poprowadzi dalsze sprawy związane z przygotowaniem dokumentacji kredytowej, wniosku kredytowego oraz będzie z Państwem w bezpośrednim kontakcie.

Fintt współpracuje z jednym z największych pośredników kredytowych na polskim rynku jakim jest NOTUS FINANSE S.A.

Na kontakt z Państwem oczekuje nasz ekspert:

Piotr Rydz

   +48 535 251 155
   kredyty@fintt.pl

Budujemy najwyższej jakości apartamenty nadmorskie, kierując się istotnymi wartościami zarówno w biznesie, jak i w relacjach z klientami. Mamy przygotowane indywidualne rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta. Przy pomocy innowacyjnych technologii, realizujemy dla Was unikatowe osiedle, posiadające szeroki wachlarz udogodnień.