Wykończenie "pod klucz"

Cenimy Państwa czas i poczucie smaku. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę wykończenia apartamentu „pod klucz”. 

Już dziś mogą Państwo skorzystać z oferty kompleksowego wykończenia stanu deweloperskiego Waszego apartamentu. Wystarczy wybrać styl, w jakim będzie prezentować się lokal. My wykończymy jego wnętrza w najwyższym standardzie, a Państwo odbiorą klucze apartamentu gotowego do zamieszkania.

Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy trzy warianty gustownej aranżacji Państwa prywatnej oazy: „Boho po włosku”, Styl industrialny” i „Japandi”. 

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, a także sprawną realizację powierzonego zadania. Z nami zyskują Państwo pewność, że wnętrze Waszego apartamentu zyska unikalny klimat.

Boho po włosku

To styl łączący delikatne, naturalne barwy z elementami drewnianymi i wiklinowymi, które wspólnie tworzą harmonię, a także zapewniają ciepło kompozycji wnętrza. Naturalne materiały nadają przestrzeni wyjątkowej głębi i autentyczności, wprowadzając do wnętrza niepowtarzalny, ciepły klimat. Design jest subtelnie urozmaicony przez eleganckie akcenty złota, które przypominają delikatną biżuterię, dodając wnętrzu szczyptę luksusu. Etniczne wzory oraz motywy morskie dodatkowo zapewniają odpowiedni charakter.

Styl industrialny

Wnętrze pełne kontrastu, w którym industrialny minimalizm spotyka się z energetyczną paletą barw. W tym stylu dominują surowe tekstury betonu, ciepło drewna oraz chłodny blask metalu, tworząc solidne, ale jednocześnie stylowe tło. Proste, geometryczne formy podkreślają minimalistyczny design, jednocześnie zachowując funkcjonalność i wygodę. Akcenty kolorystyczne przełamują industrialną surowość, a także dodają wnętrzu przytulności oraz dynamiki. Inspirujące otoczenie do pracy i odpoczynku, w którym każdy detal ma swoje znaczenie.

Japandi

To wnętrze, w którym harmonia wschodu spotyka skandynawską prostotę. W efekcie emanuje ono spokojem i elegancją. Stonowane kolory ziemi – głębokie brązy, ciepłe zielenie i odcienie beżu tworzą ciepłą aurę, która odpręża i uspokaja. Naturalne tekstury wprowadzają do przestrzeni autentyczność i bliskość natury. Mieszanka różnych faktur, prostych linii oraz funkcjonalnych mebli łączą się z funkcjonalnością, która jest kwintesencją skandynawskiego designu, podczas gdy subtelne, japońskie wpływy w postaci minimalizmu i zmysłowych form dodają wnętrzu wyrafinowanego charakteru.

Budujemy najwyższej jakości apartamenty nadmorskie, kierując się istotnymi wartościami zarówno w biznesie, jak i w relacjach z klientami. Mamy przygotowane indywidualne rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta. Przy pomocy innowacyjnych technologii, realizujemy dla Was unikatowe osiedle, posiadające szeroki wachlarz udogodnień.