Wykończenie "pod klucz"

Cenimy Państwa czas i poczucie smaku. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kompleksową ofertę wykończenia apartamentu „pod klucz”. 

Już dziś mogą Państwo skorzystać z oferty kompleksowego wykończenia stanu deweloperskiego Waszego apartamentu. Wystarczy wybrać styl, w jakim będzie prezentować się lokal. My wykończymy jego wnętrza w najwyższym standardzie, a Państwo odbiorą klucze apartamentu gotowego do zamieszkania.

Wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy trzy warianty gustownej aranżacji Państwa prywatnej oazy – „Fjord” z przeważającymi elementami z jasnym kolorem drewna, „Amber” oddający styl Glam lub stonowane, ciemniejsze kolory w opcji „Sunrise”. 

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, a także sprawną realizację powierzonego zadania. Z nami zyskują Państwo pewność, że wnętrze Waszego apartamentu zyska unikalny klimat. Poznaj naszego partnera, który sprawi, że Twoja przestrzeń stanie się wyjątkowa.

Fjord

styl skandynawski

Wnętrze w stylu skandynawskim z nastawieniem na funkcjonalność i prostotę, z mieszanką różnych faktur, czystych linii, naturalnych materiałów, minimalistycznej palety kolorów oraz funkcjonalnych mebli. Pastelowe i neutralne kolory idealnie wpisują się w konwencję stylu skandynawskiego, a zastosowanie drewna dodaje przytulności. Pojedyncze, lecz przemyślane akcenty dodają funkcjonalności. To wszystko uzupełnione o dekoracje bez kontrastów i delikatne desenie.

Sunrise

styl modern

Wnętrze pełne kontrastu, jak i graficznych motywów, równocześnie mieszające w sobie lekkość, a także przestronność z prostotą, ergonomicznością i uniwersalnością. Kolorystyka zastosowana we wnętrzu – ciepłe, jasne barwy drewna i kolory ziemi – zainspirowane paletą barw kojarzącą się ze wschodem słońca, dopełniona grafitowymi akcentami. Otwarta przestrzeń, w której mieści się kilka funkcji zaakcentowanych poprzez zastosowanie zróżnicowanych materiałów. Proste kształty wyposażenia, geometryczne wzory i wszechobecna funkcjonalność.

Amber

styl glam

Wnętrze reprezentacyjne, bezpretensjonalne, eleganckie i luksusowe. Bazę aranżacji stworzono z jasnych, pastelowych kolorów, a także zestawiono z odrobiną blasku – ponadczasowego złota i bursztynu, co nadaje wnętrzu wyjątkowy klimat. Złote akcenty, bursztyn, sztukateria, miękkie materiały, dodadzą apartamentowi elegancji i przytulności. Elementy dekoracyjne, takie jak: bursztynowe lampy, złote uchwyty, ryflowane szafki stworzą magiczny klimat, a materiały wykończeniowe, miękkie tkaniny i oświetlenie dodadzą wnętrzu blasku.

Jagoda Podrez

   +48 502 191 205‬
   [email protected]

Przemysław Podrez

   +48 604 426 600‬
   [email protected]

Budujemy najwyższej jakości apartamenty nadmorskie, kierując się istotnymi wartościami zarówno w biznesie, jak i w relacjach z klientami. Mamy przygotowane indywidualne rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta. Przy pomocy innowacyjnych technologii, realizujemy dla Was unikatowe osiedle, posiadające szeroki wachlarz udogodnień.