O nas

Jakie jest nasze zadanie? Stworzyć szczególne miejsce,
w którym sezon nad Bałtykiem będzie trwał cały rok!

Inwestor główny

Głównym udziałowcem spółki jest proXP, która należy do XPERIENCE GROUP, działającej na europejskim rynku usług personalnych. 

Mamy doświadczenie w wielu branżach, a z naszych usług korzystają największe międzynarodowe firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. W stosunku do naszych pracowników kierujemy się zasadą fair play. Takie samo podejście stosujemy do naszych Klientów, którzy pragną spełnić marzenia o posiadaniu swojego miejsca nad morzem. To właśnie nieruchomości stały się celem, dla którego powstało proXP, skupiające w swoim zespole doświadczoną kadrę zarządzającą oraz pracowników wysokiej klasy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić rzetelne wykonanie apartamentów najwyższej jakości.

Spółka

W celu wybudowania najwyższej jakości apartamentów nadmorskich powołaliśmy spółkę celową, której udziałowcy kierują się istotnymi wartościami zarówno w biznesie, jak i w relacjach z klientami. Mamy przygotowane indywidualne rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta. Przy pomocy innowacyjnych technologii, realizujemy dla Państwa unikatowe osiedle, posiadające szeroki wachlarz udogodnień.

Inwestor zastępczy

Funkcję inwestora zastępczego pełni firma Hefner, której właściciel od lat aktywnie działa na rynku branży budowlanej. 

W swoim dorobku mamy zrealizowane inwestycje na terenie Dolnego Śląska, m.in. w Polkowicach i Lubinie. Przyświeca nam idea kameralnego budownictwa, a tworząc projekty kierujemy się indywidualnymi potrzebami Klientów. Nasze realizacje zapewniają mieszkańcom spokój i intymność, dając im poczucie domowego zacisza. Podążamy za najnowszymi trendami w budownictwie, wdrażamy zaawansowane technologie oraz najlepsze rozwiązania architektoniczne. Korzystamy z usług wyłącznie sprawdzonych podwykonawców, wyspecjalizowanych w danej dziedzinie.

Budujemy najwyższej jakości apartamenty nadmorskie, kierując się istotnymi wartościami zarówno w biznesie, jak i w relacjach z klientami. Mamy przygotowane indywidualne rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta. Przy pomocy innowacyjnych technologii, realizujemy dla Was unikatowe osiedle, posiadające szeroki wachlarz udogodnień.